Par mums

Tavs uzticamākais risinājums auto apkopē

Mēs saprotam, cik svarīgi ir atrast patiešām labu mehāniķi savam auto, tāpēc rūpēs par Tavu automašīnu attiecamies kā pret savējo! Pie mums Tu vari ne tikai kārtīgi salabot auto ar tepat pieejamajām rezerves daļām, bet arī veikt citus nestandarta darbus: auto izplūdes sistēmas uzlabošanu, izplūdes sistēmas un citu daļu termālo keramisko pārklāšanu, dzinēju uzlabošanu, antikorozijas apstrādi, metināšanas darbus u.c.

Kāpēc izvēlēties mūs

  • LABĀKĀ KVALITĀTE
  • AUGSTĀKĀ PRECIZITĀTE
  • PIEVILCĪGĀKĀS CENAS
  • PIEREDZĒJUŠI SPECIĀLISTI
Mūsu pakalpojumi

Mūsu stāsts aizsākās brīdī, kad radās problēma atrast patiešām uzticamu un kvalitatīvu auto defektēšanas un remonta pakalpojumu sniedzēju, kam būtu interese uzņemties arī nestandarta darbus. Laikam ritot, sākām pētīt un interesēties par autoservisa nozari, un tā mēs 2013. gadā nonācām pie idejas atvērt savu autoservisa darbnīcu.

Šo gadu laikā esam izauguši no sākotnējās garāžas tipa darbnīcas ar vienu instrumentu komplektu un dažām atslēgām līdz četriem pacēlājiem, labas mehāniķu komandas un plašam instrumentu un pakalpojumu klāstam. Protams, neiztikt bez negulētām naktīm, entuziasma pilna dzinējspēka, kā arī nerimstoša ģimenes un draugu atbalsta, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu maksimāli kvalitatīvus servisa pakalpojumus. Mums ir svarīgi, lai katrs mūsu klients justos droši uzticēt mums savu auto!

7+
gadu pieredze
1035
saremontēti auto
1226
apmierināti klienti

Ilgadēja pieredze visa veida auto un moto apkopē

Mēs varam Tev palīdzēt ar visu, sākot ar eļļas maiņu līdz pat motora nomaiņai. Atrisināsim jebkuru Tava auto tehnisko problēmu!

DZINĒJA DIAGNOSTIKA UN REMONTS
Piedāvājam dzinēja diagnostiku un apkopi, kā arī degvielas un dzesēšanas sistēmas pārbaudi un remontu.
RITOŠĀS DAĻAS REMONTS
Esam gatavi palīdzēt ar ritošās daļas diagnostiku, tās pārbaudi un remontu. Veicam riepu nomaiņu, to balansēšanu un savirzes regulēšanu.
TRANSMISIJAS REMONTS
Veicam sajūga maiņu, ātrumkārbas diagnostiku un remontu, kā arī transmisijas eļļas maiņu.
KONDICIONIERA SISTĒMAS REMONTS
Piedāvājam kondicioniera sistēmas pārbaudi un remontu, kā arī veicam kondicioniera uzpildi un salona gaisa filtru maiņu.
BREMŽU SISTĒMAS REMONTS
Veicam rūpīgu un kvalitatīvu bremžu sistēmas diagnostiku. Piedāvājam nomainīt bremžu diskus un klučus.
AUTO ELEKTRONIKAS REMONTS
Piedāvājam ģeneratora pārbaudi, remontu un maiņu. Veicam jebkāda veida transportlīdzekļa apgaismojuma remontu