amr motors autoserviss garāža

AMR Motors - Tavs uzticamākais risinājums auto apkopē! Mēs saprotam, cik svarīgi ir atrast patiešām labu mehāniķi savam auto, tāpēc rūpēs par Tavu automašīnu attiecamies kā pret savējo! Pie mums Tu vari ne tikai kārtīgi salabot auto ar tepat pieejamajām rezerves daļām, bet arī veikt kvalitatīvu spararata remontu vai restaurāciju. Klientu vidū īpaši iecienīts ir keramiskais pārklājums, kas rada papildu aizsardzību pret koroziju ziemas laikā.

Mūsu stāsts aizsākās brīdī, kad radās problēma atrast patiešām uzticamu un kvalitatīvu auto defektēšanas un remonta pakalpojumu sniedzēju, kam būtu interese uzņemties arī nestandarta darbus. Laikam ritot, sākām pētīt un interesēties par autoservisa nozari, un tā mēs 2013. gadā nonācām pie idejas atvērt savu autoservisa darbnīcu.

Šo gadu laikā esam izauguši no sākotnējās garāžas tipa darbnīcas ar vienu instrumentu komplektu un dažām atslēgām līdz četriem pacēlājiem, labas mehāniķu komandas un plašam instrumentu un pakalpojumu klāstam. Protams, neiztikt bez negulētām naktīm, entuziasma pilna dzinējspēka, kā arī nerimstoša ģimenes un draugu atbalsta, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu maksimāli kvalitatīvus servisa pakalpojumus. Mums ir svarīgi, lai katrs mūsu klients justos droši uzticēt mums savu auto!

Pie mums Tu sastapsi draudzīgu attieksmi, saprātīgas cenas un pieredzējušus profesionāļus, kuriem darbs ar auto ir sirdslieta. Mūsu mērķis ir sniegt kvalitatīvus autoservisa pakalpojumus, kuri būtu pieejami ikvienam, un tā, lai katrs klients justos droši uzticēt mums savu automobili!